Форма входу
Статистика
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Давайте порадимося » Захист вчителя » Захист вчителя » Режим роботи психолога, якого довантажено годинами
Режим роботи психолога, якого довантажено годинами
SvetlanaДата: Неділя, 13.10.2013, 16:59 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 47
Репутація: 100
Статус: Offline
Працюю психологм у школі на 0,5 ставки. Кожного дня проводжу в школі 5 годин. Мені дали викладати 5 учительських годин і ці ж години додали мені до мого робочого часу: тобто по 1 годині кожного дня (в понеділок 2) Чи маю право я читати уроки в межах своїх 20 годин на тиждень ?
Профспілка: Інструкцією про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженою
наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993р. № 102,визначено право працівників додатково вести за основним місцем роботи викладацьку роботу чи заняття з гуртківцями в тому ж навчальному закладі. Згідно з додатком до Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ, організацій від 28.06.93 р. №43, затвердженого наказом Міністерства праці, Міністерства юстиції, Міністерства фінансів України, робота учителів і викладачів середніх ЗНЗ, прирівнених до них по оплаті праці працівників у тому самому навчальному закладі понад установлену норму учбового навантаження, педагогічна робота та керівництво гуртками в тому самому навчальному закладі не вважається сумісництвом.
Таким чином, оскільки виконання додаткового педагогічного навантаження в тому ж навчальному закладі не є сумісництвом, така робота може виконуватися в основний робочий час.
Джерело: http://profspilka.kiev.ua/soc-zahust/yurydychni-konsultacii/
 
Давайте порадимося » Захист вчителя » Захист вчителя » Режим роботи психолога, якого довантажено годинами
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

П`ятниця, 19.04.2024, 17:57
Вітаю Вас Гість
Пошук
Друзі сайту