Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Розробка засідання педагогічної ради

Тема. Структурування знань-необхідна умова якісного навчання.

Кожному з нас хотілося б бути завжди розсудливим, далекоглядним, спокійним, і разом із тим емоційним, позитивно мислячим і таким, що володіє повною інформацією. Але тільки одиниці можуть похвалитися тим, що мають такий безцінний дар.

Едвард де Боно, один із найвідоміших дослідників механізмів творчості, розробив метод, який допомагає ефективному мисленню в навчанні дітей і дорослих. «Шість капелюхів мислення» — так він його назвав. Шість капелюхів — це шість різних способів мислення...

Детальніше... http://krutienko.ucoz.ua/Zavuch/pedrada.zip


Тема. Профільне навчання: складові вибору.

Перед сучасною освітою однією з головних стоїть задача створення системи спеціалізованої підготовки старшокласників, орієнтованої на індивідуалізацію навчання та соціалізацію учнів з урахуванням ринку праці, відпрацювання гнучкої системи профілів та кооперації старшої школи з вищими, середніми навчальними закладами, підприємствами міста...

Матеріали доповіді заступника директора... http://krutienko.ucoz.ua/Zavuch/pedrada_prof.pdf


Тема. Оцінка ефективності внутрішньошкільного контролю та шляхи його удосконалення.

У світлі завдань, поставлених перед працівниками освіти, зросли вимоги до керівництва школою і, в тому числі, до внутрішньошкільного контролю. Кожен працівник школи постійно потребує чіткого уявлення про те, як розвивається школа, які тенденції цього розвитку, як удосконалюється (або не удосконалюється) навчально-виховний процес. Інакше кажучи, потрібен постійний аналіз, постійний зворотний зв’язок, поінформованість про всі сфери життя й діяльності шкільного колективу. Таку інформацію – достовірну, повну – можна отримати лише за допомогою добре налагодженого внутрішньошкільного контролю.

До уваги пропонуються матеріали доповіді до засідання педради та пам`ятки.

Детальніше... http://krutienko.ucoz.ua/Zavuch/vnutrishnoshkilnij_kontrol2007.pdf


Тема. Самоосвіта вчителів як складова системи внутрішкільної методичної роботи.

Мета аналізу: встановити рівень впливу внутрішкільного управління та методичної роботи на розвиток педагогічного процесу, на формування його результативності і дієвості на розвиток школи; розвиток професійної майстерності педколективу, творчого потенціалу учительського і учнівського колективів у навчально-виховному процесі.

Детальніше... http://krutienko.ucoz.ua/Zavuch/samoosvita-dopovid.pdf

Тема. Формування соціально вагомих мотивів навчання.

Характерною рисою всякої свідомої діяльності людини є її спрямованість на досягнення певних цілей. Свідома мета – необхідний її компонент. Без мети немає і не може бути свідомої діяльності. Цілі діяльності людини пов’язані з її мотивами. Діяльність людини не тільки цілеспрямована, а й мотивована. Мета діяльності – це те, на що вона спрямована і що повинно складати її прямий результат.

Матеріали до засідання педагогічної ради.

Детальніше... http://krutienko.ucoz.ua/Zavuch/motivi_navchannja.pdf


Тема. Співпраця на уроках як умова самореалізації суб`єктів освітнього процесу

В підготовці педагогічної ради брав участь весь педагогічний колектив нашої школи. Ініціативна група працювала над випуском "Методичного бюлетеня”, проведено місячник відкритих уроків кращих досвідчених учителів школи, вчителів – наставників, педагогічний консиліум "Сучасні технології навчання”, психологічний семінар ”Формування прийомів дослідження конфліктів між вчителями та учнями”, проаналізовано анкети вчителів школи з самоосвіти, психологічною службою школи проведено анкетування учнів з 6-11 класи, адміністрацією школи та керівниками методичних об’єднань відвідані уроки вчителів - предметників, перевірено роботу гуртків, факультативів, спецкурсів, вчителями Дубінкою Л.П., Гудименко О.М., Перепелицею Г.М., Губарєвою О.В. виконано творче домашнє завдання. Всі вчителі прониклися ідеєю підготовки до педради з цього питання і я вважаю, що у нас відбудеться ділова розмова, обмін досвідом.

Матеріали засідання педагогічної ради.

Детальніше... http://krutienko.ucoz.ua/Zavuch/pedrada_spivpracja.pdf


Тема. Використання засобів диференційованого навчання в умовах модуля.

З метою виявлення способів організації диференційованої самостійної роботи учнів, її контролю, корекції та оцінювання, відповідності технології навчання індивідуальним особливостям учнів адміністрація школи  відвідала ряд уроків вчителів школи, які мають стаж роботи від 0,5 року до 30 років. 

Матеріали семінару, розлянуті на передодні проведення засідання педагогічної ради.

Детальніше... http://krutienko.ucoz.ua/Zavuch/diferencijovane_navchannja.pdf


Семінар.

Тема. Індивідуальний освітній маршрут.

Матеріали семінару, а саме: стаття В.Громового "Чи перейдемо до двоядерної моделі освіти?", роз'яснення, що таке індивідуальна освітня траєкторія, зразки індивідуальних освітніх маршрутів учнів з предметів: англійська мова, історія, фізична культура та інше. 

Детальніше... http://krutienko.ucoz.ua/Zavuch/seminar_IOT.zipМатеріали з сайту Київського університету імені Бориса Грінченка. Всі права власності на матеріали належать автору  http://leadership.kmpu.edu.ua

"Інноваційні форми проведення педагогічних рад"

                 1. Педрада - ділова гра.

                 2. Педрада - рольова гра.

                 3. Педрада - КТС.

                 4. Педрада - диспут. 

                 5. Педрада - консиліум.

                 6. Педрада - захист інновацій.

                 7. Педрада - дослідження.

                 8. Педрада - суд.

                 9. Педрада - тренінг.

               10. Педрада - творчий звіт.

               11. Педрада - круглий стіл.

               12. Педрада - презентація.

               13.  Педрада - конкурс.

               14. Педрада - конференція

               15. Педрада - практикум.

               16. Педрада - аукціон.

               17. Педрада - фестиваль.

               18. Педрада - КВН.

ЗРАЗКИ рішень педагогічних рад


Неділя, 27.05.2018, 06:24
Вітаю Вас Гість
Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Друзі сайту