Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Вересень » 21 » Про затвердження Правил проведення Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів ЗНЗ
23:02
Про затвердження Правил проведення Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів ЗНЗ
Наказ Міністерства освіти і науки України від 22.08.2013 № 1228

 Конкурс проводиться у два етапи:

I етап - заочний - до 1 березня поточного року.

II етап - очний - кінець березня поточного року (під час весняних канікул).

2. I етап Конкурсу передбачає написання учасником (учасниками) науково-дослідної роботи українознавчого спрямування за одним із таких напрямів:

Україна та світове українство;

дослідження українського етносу, його психології та ментальності;

розвиток національної ідеї, державотворення;

дослідження самобутності української мови, освіти, науки, природи, історії, питань трансформації, урбанізації та глобалізації культури українців.

У роботах учасники мають визначити перспективи власного наукового дослідження, висвітлити результати самостійної пошукової роботи в геолого-географічних, краєзнавчо-екологічних, фольклорно-етнографічних, літературно-краєзнавчих експедиціях, історико-джерелознавчих розвідках, можуть використовувати новітній метод усної історії, порівняльний аналіз різних навчальних дисциплін, мають виявити своє ставлення до досліджуваних тем.

Надіслані на Конкурс учнівські науково-дослідні роботи реєструються в ННДІУВІ та залежно від напряму дослідження рецензуються науковими співробітниками відповідного структурного підрозділу ННДІУВІ. За результатами рецензування комісія з відбору учнівських науково-дослідних робіт, склад якої затверджується наказом ННДІУВІ, приймає рішення про участь учнів у II етапі Конкурсу.

3. II етап Конкурсу передбачає виконання письмових конкурсних завдань, публічний захист науково-дослідних робіт, виконання завдань із застосуванням інформаційних технологій (далі - Інтернет-випробування): з українознавства - для учнів 8-11 класів; української мови - для учнів 10-11 класів; всесвітньої історії - для учнів 8-11 класів.

Виконання письмових конкурсних завдань проводиться за класно-урочною формою. Пакет із бланками письмових робіт відкривається у присутності учасників Конкурсу. Кожний учасник отримує бланк письмової роботи із завданням. На виконання письмових конкурсних завдань відводиться 90 хвилин (без урахування перерви, яка триває 10 хвилин). Після виконання завдань письмова робота здається на перевірку. Результати перевірки письмових робіт заносяться у відомість.

Публічний захист науково-дослідних робіт проходить у формі учнівської конференції. Під час доповіді допускається використання презентаційних матеріалів. Для виступу учаснику надається до 8 хвилин, для дискусії - 5 хвилин. Результати публічного захисту науково-дослідних робіт заносяться у відомість.

Інтернет-випробування є окремим видом конкурсних змагань, який передбачає виконання завдань тестового характеру із застосуванням персональних комп’ютерів. Результати виконання завдань визначаються на основі інформаційних технологій в режимі реального часу.

Детальніше... http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1567-13

Переглядів: 587 | Додав: Svetlana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Субота, 24.03.2018, 18:54
Вітаю Вас Гість
Пошук
Календар
«  Вересень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Друзі сайту